درباره پارک

مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز بعنوان یکی از زیر مجموعه های معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز در سال ۱۳۹۶ با ادغام دفاتر کارآفرینی و مالکیت فکری به همراه مرکز شتابدهی شروع به فعالیت نمود. این مجموعه به منظور ارتقاء  فرهنگ عمومی به منظور حمایت از نوآوری و خلاقیت، ارائه خدمات و تسهیلات و مشاوره در راستای ایجاد زیر ساختهای اقتصاد دانش بنیان در دانشگاه شیراز راه اندازی شده است.

آدرس پستی:

شیراز ـ بلوار جمهوری اسلامی ـ ساختمان مدیریت دانشگاه شیراز ـ طبقه پنجم ـ مرکز نوآوری و کارآفرینی

ایمیل:
شماره تماس:

پیش شماره دانشگاه شیراز 0713613
شماره تماس داخلی مرکز نوآوری : 4114 و 4728
شماره تلفاکس : 07136274290

ماموریت و بیوگرافی

مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز بعنوان یکی از زیر مجموعه های معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز در سال ۱۳۹۶ با ادغام دفاتر کارآفرینی و مالکیت فکری به همراه مرکز شتابدهی شروع به فعالیت نمود. این مجموعه به منظور ارتقاء  فرهنگ عمومی به منظور حمایت از نوآوری و خلاقیت، ارائه خدمات و تسهیلات و مشاوره در راستای ایجاد زیر ساختهای اقتصاد دانش بنیان در دانشگاه شیراز راه اندازی شده است. این مرکز به طور پیوسته رویدادهایی را بصورت بسته های مخاطب محور و در راستای اشاعه فرهنگ راه اندازی کسب و کارهای نوپای دانش محور با حضور اساتید مطرح کشوری برگزار می کند. از جمله کارگاههای بر گزار شده در سال ۱۳۹۹ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

۱- مجموعه کارگاه های نوآفرین ۱ و ۲ ،رویدادی منحصر بفرد در دانشگاه شیراز که با استقبال بی نظیر دانشجویان و سایر علاقه مندان با حمایت دانشگاه صنعتی شیراز، دانشگاه خلیج فارس،دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بنیاد نخبگان فارس در حوزه کسب و کارهای نوپا برگزار شد.

۲- مجموعه رویدادهای کرانه، این رویدادها به شناسایی ایرانیان صاحب کسب و کارهای استارت آپی خارج از ایران می پردازد و قصد به اشتراک گذاری تجربیات آنها  را با دانشجویان و اساتید در دانشگاه شیراز را دارد. یکی دیگر از اهداف این رویداد جذب اساتید مطرح دانشگاه های بین المللی برای برگزاری دوره آموزشی در زمینه های تخصصی مختلف در دانشگاه شیراز است.

۳- مدرسه های کسب و کار تابستانه،  در تابستان ۱۳۹۹ برگزار شد و  از جمله رویدادهای پر بازده برای ساماندهی برنامه کارآموزی دانشجویان دانشگاه شیراز در دوره کرونا بود . این مجموعه در قالب بسته ۱۴ روزه به دانشجویان ارائه شد.

۴-رویداد شروع ناب، یکی دیگر از رویدادهای منحصر بفرد که با همکاری صندوق کارآفرینی بهمن و شتابدهنده تهران سایت و با منتورینگ یکی از بهترین اساتید کشوری جناب دکتر علیرضا عالمی با حضور چندین تیم استارت آپی صاحب کسب و کار  از دانشگاه شیراز و تهران و در یک دوره سه ماهه برگزار شد.

ارسال پیغام

    مشاوران این پارک

    !

    هیچ مطلبی یافت نشد

    متاسفیم، مطلبی مرتبط با جستجوی شما پیدا نشد.